हेटौंडाः हेटौंडा–१० स्थित, अखण्ड हरिकीर्तन मन्दिरको आज ४० औं वार्षिकोत्सब तथा २८ औं साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । आज भएको २८ औं साधरण सभाले ओम बहादुर कट्वालको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति गठन गरेको छ । मन्दिरको प्रथम उपाध्यक्षमा सत्यनारायण सिलवाल, द्धितीय उपाध्यक्षमा सिता पौडेल, महासचिवमा राम बाबु सापकोटा, सचिवमा रिता लामा, कोषाध्यक्षमा गोकर्ण प्रसाद कोइराला, सह–कोषाध्यक्षमा राम किंकर उपाध्यायलाई चयन गरिएको छ ।

यस्तै सदस्यहरुमा देवकी कट्वाल, इन्द्रलाल जोशी, गणेश उप्रेती, विष्णु नेपाल, नवराज न्यौपाने, अर्जुन विक्रम थापा रहनुभएको छ । बाँकी २ सदस्यहरु कार्यसमितिको मनोनयनबाट हुने बताइएको छ ।

सल्लाहकारहरुमा अभिवक्ता अप्सरा बस्नेत, रामचन्द्र अर्याल, तिलक प्रसाद दुलाल, दल बहादुर कट्वाल, राम प्रसाद सुवेदी रहनुभएको छ भने विशेष सल्लाहकारहरुमा लक्ष्मण पौडेल, डम्बर सिं रानाभाट, विमला रिजाल, कृष्ण प्रसाद शिवाकोटी र उत्तम प्रसाद भुड्भरी रहनुभएको छ ।