रेफ्रीको भूमिका निर्वाह गर्नुहुने शिक्षकलाई बल हस्तान्तरण गरेर खेलको सुरुवात गर्नुहुँदै हेटौंडा क्याम्पसका सहायक क्याम्पस प्रमुख देवीराम लामा (बायाँ) ।

हेटौंडाः नयाँ वर्ष २०७८ को अवसरमा हेटौंडा क्याम्पसमा छात्र भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । विभिन्न कक्षाका ७ वटा समूह सहभागी प्रतियोगितामा बिएड प्रथम विजयी भएको छ भने कक्षा १२ मानविकी समूह दोस्रो भएको छ ।

मङ्गलबार भएको फाइनल खेलमा बि एड प्रथम वर्षले कक्षा १२ मानविकीलाई २५–१७, २५–२२, २२–२५ र २६–२४ को सेटमा पराजित गरेको हेटौंडा क्याम्पसका स्वास्थ्य तथा खेलकुद शिक्षक दिपेन्द्र ढकालले जानकारी दिनुभएको छ । प्रतियोगितामा बिएड प्रथम वर्षका अजय माझी उत्कृष्ट खेलाडी घोषित भएका छन् ।

प्रथम र दोस्रो हुने समूहलाई शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको अतिरिक्त क्रियाकलाप समितिका संयोजक मनोज पोखरेलले बताउनु भएको छ । पुरस्कार वितरण समारोहमा हेटौंडा क्याम्पस सञ्चालक समितिका कोषाध्यक्ष कमानसिंह पाख्रिन, सदस्य प्रदीप कोइराला, क्याम्पस प्रमुख डा. देवचन्द्र मानन्धर, सहायक क्याम्पस प्रमुख देवीराम लामा लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।