अग्रज पत्रकार नवराज शर्मा सम्मान गर्नुहुँदै बागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेल ।

हेटौंडाः हेटौंडा उपमहानगरपालिकाले नगर सभामा मकवानपुरका अग्रज पत्रकारसहित ७ जना पत्रकारलाई सम्मान गरेको छ । अग्रज पत्रकार नवराज शर्मालाई नगद १७ हजार रुपैयाँसहित सम्मान गरेको छ । यस्तै रेडियो निकासका सम्पादक सुरेश श्रेष्ठसहित पत्रकारहरु कान्तिपुर दैनिकका सुवास विडारी, द हिमालयन टाइम्सका प्रकाश दाहाल, नयाँ पत्रिका दैनिकका सुदीप सिवाकोटी, हेटौंडा एफएमका कृष्णउदास खनाल र सही खबर साप्ताहिककी सरिता दाहाललाई जनही नगद १३ हजार ५ सयसहित विकास पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत गरिएको छ ।

विकास पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत हुनुहुँदै रेडियो निकासका सम्पादक सुरेश श्रेष्ठ ।

अग्रज पत्रकार नवराज शर्मालाई बागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले दोसल्ला ओढाएर सम्मान गर्नुभयो भने अन्य पत्रकारलाई हेटौंडा उपमहानगरपालिकाका मेयर हरिबहादुर महत र उपमेयर मीनाकुमारी लामाले पुरस्कृत गर्नुभएको छ ।

विकास पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत हुनुहुँदै द हिमालय पोष्ट दैनिकका प्रकाश दाहाल ।
विकास पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत हुनुहुँदै कान्तिपुर दैनिकका सुवास विडारी ।
विकास पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत हुनुहुँदै नयाँ पत्रिका दैनिकका सुदीप सिवाकोटी ।
विकास पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत हुनुहुँदै हेटौंडा एफएमका कृष्ण उदास खनाल ।
विकास पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत हुनुहुँदै सही खबर साप्ताहिककी सरिता दाहाल ।

तस्वीर सौजन्यः राजन दाहाल ।