हेटौंडा उपमहानगरपालिका ।

हेटौँडाः हेटौँडा उपमहानगरपालिकाको कार्यपालिका बैठक सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत प्रत्यक्ष प्रसारण गरिएको छ । शुक्रबार दिउँसो २ बजेका लागि तय गरिएको बैठक केही समय ढिलो गरी सुरु भएको थियो । सामाजिक सञ्जालमार्फत प्रत्यक्ष प्रसारणको अभ्यासप्रति नगरवासी र सरोकारवालाले सकारात्मक भएको टिप्पणी गरेका छन् ।

लामो समयदेखि नगर कार्यपालिका बैठक नियमित बस्न नसकेको, निर्णय सार्वजनिक नभएको भनी आलोचना भएको सन्दर्भमा पुस महिनादेखि निर्णय सार्वजनिक गर्न सुरु गरिएको थियो । काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रमुख बालेन्द्र साह (बालेन) निर्वाचित भएर पहिलो बैठक नै प्रत्यक्ष प्र्रसारण गरिएसँगै देशभर स्थानीय तहको कार्यपालिका बैठकको प्र्रत्यक्ष प्रसारण गर्न माग हुँदै आएको थियो । कार्यपालिका बैठकको प्रत्यक्ष प्रसारण सुरु गरेसँगै कार्यपालिका सदस्यहरुले सतर्कताका साथ बैठकमा सहभागिता जनाएको देखिन्थ्यो ।