हेटौंडाः विद्यालयमा पर्व विदा लामो अवधिको विदाको रुपमा रहने गरेको छ । नियमित पठनपाठनमा रहेका बालबालिका लामो समयको विदामा रहँदा उनीहरुको समयलाई कसरी उपयोगी बनाउने भन्ने विषय महत्वपूर्ण छ । लामो अवधिको विदामा विद्यार्थीको समयलाई उपयोगी बनाउने विषयमा सामुदायिक रेडियो, रेडियो निकास ९३.४ मेगाहर्जको साप्ताहिक कार्यक्रम ‘शिक्षाका कुरा’ कार्यक्रमको कार्तिक ४ गतेको अंकमा बालअधिकारकर्मी सुशील राज गिरि, हेटौंडा–१६, हटियास्थित जनप्रिय माविका शिक्षक कैलाश धिताल र शिक्षाका लागि राष्ट्रिय अभियान मकवानपुरका संयोजक बुद्ध लामा सहभागी हुनुहुन्छ ।

वैकल्पिक विधिबाट भइरहेको पठनपाठनको विषयमा केही सातादेखि शिक्षाका लागि राष्ट्रिय अभियान र रेडियो निकासको सहकार्यमा रेडियो कार्यक्रम ‘शिक्षाका कुरा’ को निर्माण तथा प्रसारण भइरहेको छ ।
कार्तिक ४ गते मंगलबार साँझ ५ बजेको निकास सामुदायिक खबरपछि कार्यक्रम शिक्षाको कुरा सुन्न सक्नुहुनेछ । रेडियो निकास ९३.४ मेगाहर्जका साथै मोवाईल एप्लिकेशनको रेडियो निकास र अनलाइनको पहूँचमा रहनुहुने तपाइँले www.radionikas .com मा पनि सुन्न सक्नुहुनेछ । कृपया सुन्ने प्रयास गर्नुहोला ।