माओवादी विशेष रुपान्तरण अभियानलाई सम्बोधन गनुहुँदै नेकपा माओवादी केन्द्रकी केन्द्रीय सदस्य ईञ्चार्ज कुमारी मोक्तान

हेटौंडाः नेकपा माओवादी केन्द्रकी केन्द्रीय सदस्य एवम् मकवानपुर ईञ्चार्ज कुमारी मोक्तानले माओवादी आन्दोलनसँगै लामो संघर्षबाट राज्य व्यवस्थामा परिवर्तन आएको बताउनुभयो । आइतबार जनतासँग माओवादी विशेष रुपान्तरण अभियान अन्तर्गत थाहा नगरपालिका वडा नम्बर ५ को सम्मेलनलाई सम्बोधन गर्नुहुँदै उहाँले यस्तो बताउनुभएको हो ।

बागमती प्रदेश सरकारको सामाजिक विकास मन्त्री समेत रहनुभएकी मोक्तानले परिवर्तन पश्चात् प्राप्त उपलब्धिलाई संस्थागत गर्न पनि माओवादीको महत्वपूर्ण भूमिका हुने बताउनुभएको छ । उहाँले जनभावना अनुसारको विकासका लागि गुरुयोजना बनाउनुपर्ने बताउनुभयो । उहाँले थाहानगरको विकासका लागि आफु प्रतिबद्ध रहेको बताउनुभयो ।

यसैबीच सम्मेलनले थाहा नगरपालिका वडा नम्बर ५ मा निमेष महर्जनको अध्यक्षतामा २९ सदस्यीय वडा कमिटी चयन गरेको छ । कमिटीको उपाध्यक्षहरुमा अजय गुरुङ, बीरमान थिङ र रहरबहादुर घलान, सचिवमा श्रीकृष्ण लामा, सहसचिवमा विक्रम थिङ र कोषाध्यक्षमा रघुनाथ वाइबा चयन भएका छन् । माओवादी केन्द्र वडा नम्बर ५ का अध्यक्ष जगन्नाथ वाईबाको सभाध्यक्षतामा सम्पन्न सम्मेलनमा माओवादी केन्द्रका उपत्यका विशेष कमिटीका उपाध्यक्ष तथा ३ महिने अभियान अन्तर्गत थाहानगर कमाण्डर प्रकाश चन्द्र पाण्डेको विशेष आतिथ्य रहेको थियो ।