सांकेतिक तस्विर ।

हेटौंडाः मकवानपुरको बकैया गाउँपालिकामा शुक्रबार एक युवकको हत्या गरी फरार भएका भीमराज भोलन पक्राउ परेका छ । शनिबार साँझ साढे ४ बजेको समयमा भोलनलाई ललितपुर जिल्लाको बागमती गाउँपालिका–२, मण्डलीबाट पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरी चौकी हात्तिसुडेका ईन्जार्च प्रहरी सहायक निरीक्षक कृष्णराम गौतमका अनुसार बकैया गाउँपालिका–४, नयाँ दमारमा स्थानीय २० वर्षीय विकास वाईबाको हत्या गरी फरार भएका भोलनलाई प्रहरीले ललितपुरबाट शनिबार साँझ पक्राउ गरेको हो । शुक्रबार दिउँसो ३ बजेर ५५ मिनेटको समयमा भीमराज भोलनले वाईबाको हत्या गरेको प्रत्यक्षदर्शी विकास वाईबाका भाई कृष्ण वाईबाले जानकारी दिएको प्रहरीले बताएको छ ।

हत्या गरिएका विकास वाईबाको शव हेटौंडा अस्पतालमा पोष्टमार्टमपछि शनिबार परिवारले बुझेर लगेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरीक्षक ईन्द्रबहादुर रानाले जानकारी दिनुभएको छ ।