सफल अधिकारी, प्रबन्ध निर्देशक, प्रिन्टेक प्रालि

हेटौंडाः निम्न तथा मध्यम आर्थिक अवस्थाका नागरिकका लागि साना तथा मझौला उद्योगको सम्भावनाका बारेमा सरकारले नगन्य कार्यक्रम सञ्चालन गरिरहेको छ । सरकारी कार्यक्रम पनि पहुँचवाला र प्रभावशाली व्यक्ति र समूहमै सीमित छ । तर, प्रयत्न गर्ने हो र अध्ययनमा केही लगानी गर्ने हो भने आकर्षक साना, मझौला तथा घरेलु उद्यम स्थापित गर्न, स्वरोजगार हुँदै राम्रो आम्दानी गर्न सफल छ भन्नुहुन्छ, व्यवसायी सफल अधिकारी ।

हेटौंडाका सफल अधिकारी अहिले साना, मझौला तथा घरेलु उद्यमका लागि उपयोगी मेसिनरीको आयातमा सक्रिय हुनुहुन्छ । लकडाउन यता साना, मझौला तथा घरेलु उद्योग स्थापनाको आवश्यकता र महत्वबारे अझ बढेको महसुस गर्नुभएका व्यवसायी सफल अधिकारीसँग गरिएको कुराकानी बुधबार बिहान ६ः३० बजेको कार्यक्रम खबर चर्चा र बुधबार साँझ ६ः२० बजेको निकास सामुदायिक खबरमा सुन्न सक्नुहुनेछ । रेडियो निकास ९३.४ मेगाहर्जका साथै मोवाईल एप्लिकेशनको रेडियो निकास र अनलाइनको पहूँचमा रहनुहुने तपाइँले www.radionikas.com मा पनि सुन्न सक्नुहुनेछ । कृपया सुन्ने प्रयास गर्नुहोला ।