कार्यक्रममा बोल्नु हुँदै आम जनता पार्टीका केन्द्रीय अध्यक्ष एवम् पूर्वभूमिव्यवस्था, सहकारी तथा गरिबी निवारणमन्त्री प्रभु साह

हेटौंडाः आम जनता पार्टीका केन्द्रीय अध्यक्ष एवम् पूर्वभूमिव्यवस्था, सहकारी तथा गरिबी निवारणमन्त्री प्रभु साहले भ्रष्टाचारीलाई राज्यले कारबाही नगरेको बताउनुभएको छ । शनिबार पार्टी मकवानपुरको भेलालाई सम्बोधन गर्नुहुँदै उहाँले यस्तो बताउनुभएको हो ।

विभिन्न वित्तीय संस्थामा भइरहेको अनियमिता र मिटरब्याजीजस्ता भ्रष्टाचारीलाई सरकारले कारबाही गर्न नसकेको उहाँले बताउनुभयो । उहाँले अब जनताले नै सबै भ्रष्टाचारीलाई कारबाही गर्नुपर्ने बेला आएको बताउनुभयो ।

उहाँले अहिले देशमा राजस्वको नाममा भ्रष्टाचार भइरहेको बताउनुभयो । उहाँले छिमेकी मुलुकहरुमा करको दर कम रहेका कारण सामानहरु सस्तो पाइने तर नेपालमा विभिन्न अनावश्यक कर भनेर राजस्वको नाममा भ्रष्टाचार हुने गरेको उहाँले बताउनुभयो । जसले गर्दा हरेक सामानको मूल्य आकाशिएको र त्यसको असर नेपाली जनतामा परेको उहाँको भनाइ छ ।

नेता साहले संविधानको पालना नगर्ने हो भने नेताहरुलाई कुर्सीमा बस्ने अधिकार नभएको पनि बताउनुभयो । अहिले देशमा सक्षम युवाहरुलाई विदेशिन बाध्य बनाएर लोकतन्त्रको नाममा केही व्यक्तिहरुले देशलाई लुटिरहेको उहाँले आरोप लगाउनुभयो । उहाँले देशको बेथितिविरुद्ध आम जनता पार्टी लागिरहेको दाबी गर्नुभयो । उहाँले देशमा रहेको दलीय लुटलाई फालेर जनताको शासन कायम गर्ने प्रतिबद्धताका साथ आफूले पार्टी गठन गरेको बताउनुभयो ।

जिल्ला भेलाका संयोजक शिशिर राजथलाको सभाध्यक्षतामा भएको भेलामा पार्टीका केन्द्रीय उपाध्यक्ष अरुण घिसिङ, अशोक लामा र केन्द्रीय महासचिव त्रिभुवन साहलगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।