हेटौंडाः प्रथम बागमती प्रदेश खेलकुद प्रतियोगिता अन्तर्गत आज सोमबार भएको फुटबल प्रतियोगितामा दुई खेल सम्पन्न भएको छ । हेटौंडा–५ स्थित पिप्ले क्याम्पा रंगशालामा भएको खेलमा मकवानपुर र रामेछापले विजय सुरुवात गरेको छ ।

मकवानपुरले नुवाकोटलाई ३–० गोेल अन्तरले हराएकोे छ । मकवानपुरका लागि सुदिप सोपकोटाले दुई गोल तथा समिराज थोकरले एक गोल गरे । तीन गोल खेलको दोस्रो हाफमा गरेको हो । पराजित भएका नुवाकोट प्रतियोगिताबाट बाहिरीएको छ भने मकवानपुर सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

यस्तै आज नै भएको पहिलो खेलमा सिन्धुपाल्चोकलाई हराउँदै रामेछापले विजय सुरुवात गरेको छ । रामेछापले सिन्धुपाल्चोकलाई ट्राइब्रेकरमा ४–२ गोल अन्तरले हराएको हो । निर्धारित समय गोलरहित बराबरिपछी खेल ट्राईब्रेकरमा धकेलिएको थियो । हारसँगै सिन्धुपाल्चोक प्रतियोगिताबाट बाहिरिएको छ भने रामेछाप सेमिफाइनल प्रवेश गरेको छ ।

प्रतियोगिता अन्तर्गत भोलि मंगलबारको खेलमा काठमाडौं र सिन्धुली भिड्नेछन् । खेल दिउँसो १ बजे हुनेछ । दुवै टोली पहिलो जीतको खोजीमा हुनेछ । यस्तै दोस्रो खेलमा रसुवा र भक्तपुर भिड्दैछन् । रसुवा र भक्तपुर बीचको खेल दिउँसो ३ बजे हुनेछ ।